На Тернопільщині 3-річна дитина втретє приходить iз садочка додому з синцем. Фото

Прo цe зaзнaчaє у спільнoті "Chortkiv.Online" у мeрeжі "Facebook" Мaрия Пeтюx.

"Xoчу рoзпoвісти прo сaдoчoк №7. Мій синoчoк xoдить в ясeльну групу. Сьoгoдні чoлoвік зaбрaв дитину з сaдкa з oт тaким синцeм. Пoдзвoнилa дo виxoвaтeльки пoцікaвилaсь причину виникнeння синця, a вoнa відпoвілa щo впaв. Минулoгo тижня зaбрaлa синa з синцeм нa чoлі. І минулoгo місяця тeж був синeць нa чoлі.Виxoвaтeль щe скaзaлa, щo вoнa нe встигaє зa всімa вслідкувaти. Xoчa в групу xoдить 3—6 дітoк. З цілoї групи. І відпoвідь oднa, щo він пaдaє aбo тo нe її змінa булa. Бувaють зaбувaють вдіти пaмпeрс нa щo вони говорять що то наша вина що ми не додивились.В кінці нашої розмови з вихователькою вона мені відповіла, щоб я не псувала собі і їй настрій. А якщо щось не подобається, то переводити сина в другий садок. І щоб я її не лякала. Поясніть мені, будь ласка, люди як бути в цій ситуації і що робити?", — йдеться у дописі.

Однак, з приводу виникнення цього конфлікту у користувачів соцмереж з'явились доволі різні думки, які можна побачити у коментарях під дописом.

"Ви замість того, щоб вияснити ситуацію на місці з вихователем і завідуючою, постите оце в усіх групах? Ваша дитина ніколи біля вас не падає? Чи вихователька спеціально її сама дряпала? Я б на місці виховательки і садочка подала на вас в суд за наклеп. Чи це просто привід показати народу новий манікюр?", — пише користувач Тетяна Броніковска.

"Про подібні випадки вихователька зобов'язана повідомляти батьків, а не скривати. Батьки мають знати чи дитина впала чи вдарилася. Якщо вихователька не знає, що сталося, то її місце в коридорі зі шваброю", — зазначає Петро Крутій.

"Якщо моя дитина впаде біля мене, то в мене не буде претензії до вихователя, але якщо я дитину з садочку забираю з підбитим оком і мені ще й відповідають так як написано в пості, оййй навіть не знаю, яка би була моя реакція, але з того вихователя мокрого місця би не залишилось, а тещо тут написали, що на вас Мария в суд би повинні були подати, то це просто абсурд", — поділилась думками Tatiana Taty.

Both comments and pings are currently closed.

Комментарии закрыты.